Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Święta. Pokaż wszystkie posty

środa, 24 grudnia 2014

Wiosenny grudzień

Witajcie
Czy czujecie już magię tych najpiękniejszych Świąt?
Ja już od kilku dni tak. I nie przeszkadza mi brak śniegu i zimowej aury,






Zapach cynamonu, kandyzowanej skórki pomarańczowej i wanilii unosi się w mojej kuchni. Sernik upieczony, pierniczki i ciasteczka upieczone i zjedzone :)
Hiacynty zakwitły kilka dni temu i pachną oszałamiająco w całym domu.






Ludzie jacyś milsi albo mi się tak zdaje???
Uśmiechają się częściej.
I tego Wam moje Kochane Dziewczyny życzę, abyśmy potrafili uśmiechać się i dawać innym radość przez cały rok. No i zdrowia bo jest najważniejsze.
Pozdrawiam gorąco
Kinga


piątek, 28 listopada 2014

Adwentowy kalendarz, eko torby i coś jeszcze

Witajcie
Poranki zimne, za oknem ciemno a ja wstając nucę za Michaelem Buble: white Christmas.
Cieszę się na nasze rodzinne oczekiwanie i przygotowanie do świąt. 
W tym roku syn pomagał mi w przygotowaniu adwentowego kalendarza.
Rośnie mi konkurencja, która mierzy i przybija gwoździe lepiej ode mnie.



Pomocnik przy pracy:


Uszyłam eko-torby na zakupy:





A tak celebrujemy niedzielne poranki.



Moi Drodzy Czytelnicy pamiętajcie, żeby w oczekiwaniu na magiczne Boże Narodzenie nie zapominać o innych, nie zatracić się w bieganinie po sklepach w poszukiwaniu prezentów. Rozejrzyjmy się, otaczają nas ludzie, którzy bardzo naszej pomocy potrzebują.
Wspierajmy Świąteczną Zbiórkę Żywności, dla niektórych to TYLKO kilka złotych , dla innych AŻ.

niedziela, 29 grudnia 2013

O noworocznych postanowieniach słów kilka.







Święta, mimo braku zimowej aury, były wspaniałe. Udało mam się je spędzić w rodzinnym gronie, nie zabrakło kolędowania, wspaniałych potraw, wybornych ciast, trafionych prezentów.



Magiczny czas został zatrzymany w mojej pamięci (która niestety bywa ulotna) oraz na karcie aparatu.

Staram się nie robić noworocznych postanowień, gdyż wiem, że najczęściej postanowieniami tylko i wyłącznie zostają i z ich realizacją bywa różnie.
W tym roku jednak zrobiłam krótką listę, na której znalazły się między innymi:
- przynajmniej raz w miesiącu nowy wpis na blogu.
- recenzje przeczytanych książek
- nowe przepisy kulinarne
- nowe hand made
Co z tego wyjdzie zobaczymy....

Życzę Wam i sobie samozaparcia, aby noworoczne postanowienia nie były tylko słowami rzuconymi na wiatr. Aby starczyło nam sił i motywacji do ich realizacji. 
Aby Nowy Rok obfitował w same radosne i inspirujące chwile, zdrowia i uśmiechu. 






wtorek, 24 grudnia 2013

Mój grudzień

Witajcie
Gdy zobaczyłam ostatniego posta opublikowanego w maju zrobiło mi się wstyd.
Chciałam Pokazać Wam kilka migawek z mojego grudnia.








Adwentowy kalendarz wyglądał tak:





Oprawiłam wygrany plakat.



Wycinanie ciasteczek to nasza grudniowa przyjemność.




  Sernik upieczony



Mieszkanie posprzątane, można zasiąść z książką.








Paczuszki do cierpliwych Uczestniczek Podaj Dalej, wysłane.
Mam nadzieję, ze dotarły i przepraszam, że tak długo to trwało.


Kochane!
Rodzinnych, spokojnych Świąt! 

poniedziałek, 24 grudnia 2012

Magicznych Świąt



Moi Drodzy !
Z okazji najpiękniejszych Świąt w roku życzę Wam, abyście potrafili odnaleźć MAGIĘ w codziennym życiu, abyście doceniali te MAGICZNE momenty spędzane w gronie najbliższych, abyście tą MAGIĄ obdarowywali innych.



 Magiczne drzewko inspirowane drzewkami Agi





Świecznik z Minty House wprowadza MAGICZNY nastrój w całym domu.