Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty

sobota, 19 kwietnia 2014

Alleluja







Bóg odrzucił ten kamień jakby nic nie ważył
I wstał tak lekko z grobu,
że na twarzach straży
Nie było widać lęku i zdumienia
Może nie zobaczyli nawet,
że się świat odmienia

Bóg zmartwychwstał,
odwalił groby naszych domów
Gdzie tak już dobrze we śnie dusznym było
I nie przepuścił tej nocy nikomu
Spod ciepłych pierzyn wywlekał nas siłą

Bóg zmartwychwstał,
odwalił groby naszych domów
Byśmy stanęli. Na światło spojrzeli
Byśmy wołaniem wielkim odetchnęli

Ernest Bryll

Wiary i spokoju w sercach
ALLELUJA! 



poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Radosnych Świąt!


Weselcie się, radujcie.
Bo zmartwychwstał Jezus!
Alleluja, Alleluja!

Światła w mroku
miłości w sercu
wiary
z całego serca Wam życzę!

niedziela, 10 marca 2013

Pastelowa Wielkanoc i cytrynowy sernik

Witajcie
Dziś trochę wielkanocnych akcentów. W tym roku planuję pastelową Wielkanoc.
 Dziękuję Danusiu za wzory i porady w kwestii wielkanocnych krzyżykowych pisanek.
Moje wyszły tak:


Wypróbowałam nowy przepis, tym razem był to cytrynowy sernik. Wyszedł pyszny, 
przepis znajdziecie u Dorotus (dałam tylko o połowę mniej cytryn i polałam rozpuszczoną gorzką czekoladą)










Przypominam o moim wiosennym Candy, na które można zapisywać się do 21 marca .
Żegnam się z Wami pastelowo