Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świecznik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świecznik. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 24 grudnia 2012

Magicznych Świąt



Moi Drodzy !
Z okazji najpiękniejszych Świąt w roku życzę Wam, abyście potrafili odnaleźć MAGIĘ w codziennym życiu, abyście doceniali te MAGICZNE momenty spędzane w gronie najbliższych, abyście tą MAGIĄ obdarowywali innych.



 Magiczne drzewko inspirowane drzewkami Agi





Świecznik z Minty House wprowadza MAGICZNY nastrój w całym domu.



wtorek, 14 lutego 2012

walentynki???


 

...nie lubię. Denerwuje mnie tandeta i komercja.                                              Toleruję, ponieważ każdy pretekst do okazywania sobie uczuć jest dobry.          I dlatego, mimo wszystko, odrobina przyjemności z tej okazji:

 sernik na zimno

Przepis prosty i szybki. Na spodzie biszkopty, na nich warstwa białego sera( z wiaderka) połączonego z ubitą śmietaną kremówką, cukrem pudrem , esencją waniliową i żelatyną. Na wierzchu owoce przykryte galaretką truskawkową.

 dekoracje zimowe schowane, w domu zagościła wiosna

Justynko, Vivi22, Paulinko dziękuję z całego serca za pamięć i cudne karteczki.

Ten świecznik to prezent od koleżanki, Aniu doskonale znasz mój gust.

dziękuje bardzo.

A na koniec chciałabym podzielić się z Wami przepisem na sprawdzony spód pizzy. 

2szklanki mąki, 3 dag drożdży, 1/2 szklanki ciepłego mleka, 1 łyżeczka cukru, 4 łyżki oleju.Ciasto zagnieść, odstawić w ciepłe miejsce na pół godziny. Rozwałkować, (my lubimy cienkie) posmarować przecierem pomidorowym a na wierzch... co komu w duszy gra. U mnie pieczarki, oliwki, rukola, papryka, ser, kurczak. Piec około 15 minut w 22o stopniach.

Smacznego.

 

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za każdy komentarz.