Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pele mele. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pele mele. Pokaż wszystkie posty

środa, 26 października 2011

mimo wszystko.......

Witajcie
Jestem ....
Mimo niesprzyjających okoliczności,mimo problemów, o których nie chciałabym pisać na blogu, bo są zbyt świeże i jeszcze nie do końca rozwiązane.
Chwilowa niemoc twórcza związana była również z nimi lecz mimo wszystkich przeciwności powoli podnoszę się i dochodzę do wniosku, iż nie jest pustym frazesem stwierdzenie: " co mnie nie zabije to mnie wzmocni"

A teraz trochę swojego "rękodzieła"
Pokażę pele mele, do stworzenia którego zainspirowała mnie Zaklinaczka Wnętrz- Dag-Esz







Zazdrościłam do tej pory dziewczynom, które miały w swoich domach różnego rodzaju litery-pełniące ozdobne funkcje. Udało mi się nabyć podobne literki ze styroduru, pomalowałam resztką farby do ścian w kolorze ecru i teraz zdobią moją półkę.










W moim domu również zagościła jesień, prezentuję wiec moje jesienne dekoracje.













A teraz trochę kulinariów. Moja córeczka obchodziła miesiąc temu 6 urodziny. Z tej okazji upiekłam tort Devil`s Food Cake z bloga Dorotus.
Niebiańskie połączenie czekoladowego ciasta , bitej śmietany i malin. Przepis tu





Również nie próżnowałam produkując zapasy na zimę, szczególnie jestem dumna ze swoich suszonych pomidorów, przepis znajdziecie tutaj:




Dla umilenia tego pochmurnego dnia dwa zdjęcia motylków urzędujących jeszcze całkiem niedawno na mojej budlei




Do zobaczenia wkrótce.