sobota, 4 kwietnia 2015

Wyjątkowa Wielkanoc i dwie eko torby

Witajcie
Tegoroczna Wielkanoc będzie wyjątkowa. Postanowiłam, że odpuszczam.  Nie będę piekła czterech rodzajów ciast, robiła sałatki, galaretek drobiowych, nie będę szorować wszystkich kątów niczym perfekcyjna pani domu, nie będę stała przy garach do pierwszej w nocy a potem narzekała na ból kręgosłupa. Odpuściłam. Dom jest posprzątany ( przecież robię to regularnie raz w tygodniu ) upiekłam owocową tartę, posiałam rzeżuchę i owies, uszyłam dwie eko torby i własnoręcznie wykonałam na nich napisy, przygotowałam świeconkę. Siadłam z książką i delektuje się poranną kawą. I dobrze mi z tym! Bo czasem trzeba zrobić coś dla siebie. Czego i Wam wszystkim życzę w ten Wielkanocny czas. Odpocznijcie, zrelaksujcie się, bo nieumyte okna nie są wcale powodem do wstydu. Wiem to z własnego doświadczenia.
Poniżej kilka moich wielkanocnych stołowych wariacji ( czytaj aranżacji ) zdecydowanie w pastelowych kolorach.18 komentarzy:

  1. Super torby - fajne i praktyczne - pozdrawiam serdecznie życzę Wesołych Świąt i samych pogodnych dni

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mądre posunięcie. Świat się nie zawali, jeśli na stole nie będzie galarety. U mnie podobnie, zero spiny, siedzę sobie popijając kawkę i patrząc na śnieg za oknem :-) Wykonałam program minimum i bardzo mi z tym dobrze. Spokojnych świąt!!

    OdpowiedzUsuń
  3. popieram, ja też nie dam się zwariować, wesołych świąt::)))

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja już dawno nauczyłam się pewne rzeczy odpuszczać i dobrze mi z tym ;)) Ciepłych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy! Wesołego Alleluja! :))

    OdpowiedzUsuń
  5. Wesołych Świąt i wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych :)

    OdpowiedzUsuń
  6. pięknie jest
    Wesołych Świąt w zdrowiu !

    OdpowiedzUsuń
  7. Radosnych,pięknych Świąt!
    usciski

    OdpowiedzUsuń
  8. Ślicznie u ciebie...
    Kinia, radosnych, pełnych spokoju i słonka Świąt wielkanocnych:)
    ściskam

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja też w tym roku odpuściłam, i też mi z tym dobrze:-)
    Wesołych Świąt!!

    OdpowiedzUsuń
  10. Fajnie, że postawiłaś na spokojne świętowanie. Torby super!
    Radosnego Alleluja!

    OdpowiedzUsuń
  11. Całkowicie popieram :) Wszystkie moje okna są brudne, czekam na ciepły dzień, żeby umyć. Torby fantastyczne :) Wesołego świętowani, pardon - obijania :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Całkowicie popieram :) Wszystkie moje okna są brudne, czekam na ciepły dzień, żeby umyć. Torby fantastyczne :) Wesołego świętowani, pardon - obijania :)

    OdpowiedzUsuń
  13. moje święta też wyjątkowo bezstresowe, pierwsze chyba od 10lat. pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz.